Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

08 października 2017 06:47 | Aktualności

Lekcja w Multikinie

          Dnia  05.10.2017 roku liczna grupa uczniów naszej szkoły uczestniczyła w lekcji w kinie oraz projekcji filmu  w Multikinie  w Radomiu.

       Głównym tematem lekcji były efekty specjalne w słynnych dziełach filmowych. Krok po kroku widzowie odkrywali bezgraniczną magię kina i podziwiali twórców za ich inwencję i precyzję w wykonywaniu np.: makiet, domalówek, masek czy kaskaderskich umiejętności.

       Po zakończeniu pierwszej części odbyła się projekcja filmu pt. „Za niebieskimi drzwiami”. Ciekawa ekranizacja polskiej powieści o nagłych i tragicznych wydarzeniach, które czyhają na każdego z nas.

Wspaniałe efekty specjalne , dźwięk i światło na wysokim poziomie oraz nieoczekiwane zakończenie, sprawiły, że film ogląda się z wielkim zainteresowaniem.

       Dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji, aby go obejrzeć, polecamy, gdyż jest „skrojony” na miarę najlepszych produkcji światowego kina.

Przeczytano: 252 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: