Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

08 listopada 2018 22:20 | Aktualności

Turniej w Piłce Nożnej z Okazji Dnia Niepodległości

       W środę 7 listopada odbył się VI Turniej w Piłce Nożnej z Okazji Dnia Niepodległości. Drużyna w składzie: Dawid Ćwiek, Szymon Janeczek, Jakub Gawin, Krystian Wieczorek, Damian Bień, Bartłomiej Murawski, Dawid Rosłoniec, Maciek Wojciechowski, Łukasz Walczak i Dawid Jędrzejewicz zajęła piąte miejsce.

       W fazie grupowej turnieju ulegliśmy po 1:0 faworytom do zwycięstwa w całym turnieju drużynom z Jedlińska i Wsoli. W trzecim meczu pewnie pokonaliśmy zespół ze Starych Zawad, bramkę na wagę trzech punktów zdobył Bartłomiej Murawski. W meczu o piąte miejsce po błędzie obrony przegrywaliśmy 1:0. Dzięki determinacji i dobrej grze doprowadziliśmy do remisu i rzutów karnych. Bardzo dobrze w naszej bramce spisywał się Szymon Janeczek (obronił rzut karny), pewnie swoje jedenastki strzelili Dawid Ćwiek i Bartłomiej Murawski. Wygraliśmy 2:0 i zajęliśmy ostatecznie piąte miejsce.

       Bardzo dobra gra, determinacja i piękne bramki sprawiły że nasi chłopcy wracali do domów zadowoleni i uśmiechnięci. Gratulujemy i życzymy sukcesów.

Przeczytano: 127 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: