Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

28 listopada 2018 23:10 | Aktualności

„POKOCHAJ PLUSZOWEGO MISIA, ON PRZYJACIELEM DZIECI JEST”

       W dniu 26 listopada wszystkie dzieci z oddziałów przedszkolnych oraz uczniowie klas 1-3 uroczyście obchodziły Światowy Dzień Pluszowego Misia.

       Miś jest bardzo ważny dla każdego dziecka. Można go przytulić, a nawet zwierzyć mu się z sekretów. Tego dnia dzieci przyszły do szkoły ze swoimi ulubionymi i kochanymi pluszakami. Dzieci opowiadały o swoich maskotkach, słuchały czytanych przez Panie fragmentów książek o niedźwiadkach, recytowały wiersze oraz śpiewały piosenki na urodziny Misia.

       Z okazji Dnia Pluszowego Misia rozstrzygnięto Konkurs Plastyczny „Mój Miś”. Wszystkie prace zostały nagrodzone Dyplomem Przyjaciela Pluszowego Misia i słodyczami ufundowanymi przez Stowarzyszenie „Czas na Zmiany”. Przy tej okazji, zostały również wręczone nagrody w konkursie plastycznym ”Bezpieczna droga do szkoły”.

       Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i  radości. Mamy nadzieję, że to wielkie wydarzenie zostanie na długi czas w naszej pamięci.

Przeczytano: 181 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: