Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

02 grudnia 2018 23:02 | Aktualności

KONKURS "MATEMATYKA W CYFROWYM ŚWIECIE"

         W listopadzie grupa ośmiu uczniów naszej szkoły pod opieką p. Grażyny Cichowlas wzięła udział w konkursie ogólnopolskim ogłoszonym przez Gazetę Wyborczą i Fundację mBanku. Zadaniem uczestników konkursu było pokazanie w kreatywny sposób, gdzie - mimo, że pozornie tego nie zauważamy - ukrywa się geniusz "królowej nauk" i jak ważną rolę matematyka odgrywa w codziennym życiu.

         Magdalena Piwowarczyk, Magdalena Mąkosa, Oliwia Kozak z klasy VII oraz Klaudia Bartnik, Dawid Ćwiek, Szymon Janeczek, Katarzyna Tarnowska i Marta Wieczorek z klasy V przygotowali na konkurs prezentację, która zawierała dwa filmiki i kilkanaście slajdów. Prezentacja przedstawiała wszystkie  urządzenia znajdujące się w naszej szkole, które działają w oparciu o jakieś oprogramowanie.

Organizatorzy konkursu przyznali tylko trzy nagrody. Nasi uczniowie nie znaleźli się w gronie nagrodzonych, ale z pewnością i tak czują satysfakcję i zadowolenie z wykonanej pracy. 

A oto zdjęcia wykorzystane w prezentacji:

Przeczytano: 188 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: