Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

03 listopada 2019 22:22 | Aktualności

Malowanie w OPA

       Dnia 31 października 2019r. Rodzice dzieci z oddziału przedszkolnego grupy OPA  przeprowadzili malowanie korytarza prowadzącego do sali dzieci młodszych.  Na ścianach pojawiły się barwne drzewa, kwiaty, pszczółki i motyle. Główną atrakcją są: Kubuś Puchatek, Prosiaczek i Tygrysek.

       Czas poświęcony szkole przez rodziców i ich praca na rzecz szkoły nie mogą być niezauważone, dlatego jeszcze raz dziękujemy wszystkim Rodzicom za  udzieloną  pomoc. Głęboko wierzymy, że okazywana przez Państwa siła serca i przyjazna dłoń, będzie nas wspierać w dalszej pracy podejmowanej dla dobra naszych dzieci.

Jest na świecie tyle rzeczy, za które nie można zapłacić żadnymi pieniędzmi, tylko radością, pamięcią i słowem „dziękuję”.

Przeczytano: 224 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: