Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

18 grudnia 2019 11:17 | Aktualności

Inscenizacja o zdrowym odżywianiu

      Młodszy wiek szkolny to czas intensywnego rozwoju fizycznego i umysłowego dziecka. To co je, wpływa bezpośrednio na samopoczucie i ważne czynności organizmu. Podstawą zdrowia jest nie tylko spożywanie zdrowych posiłków, ale zachowanie podstawowych zasad higieny osobistej, np: comiesięczna akcja  emeksowania zębów w szkole.

       Realizując założenia  programu wychowawczo- profilaktycznego nauczyciele prowadzą szereg zajęć i zabaw zachęcających dzieci i rodziców do prawidłowego odżywiania  i zdrowego trybu życia. Efektem  zajęć o tematyce zdrowotnej była  inscenizacja o zdrowym odżywianiu wykonana przez dzieci, które uczęszczają na zajęcia rozwijające uzdolnienia z elementami artreterapii dla uczniów 1-3.

Przeczytano: 193 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: