Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

12 stycznia 2020 22:01 | Aktualności

Chłopcy powtórzyli sukces dziewcząt

       Chłopcy z V I VI klasy naszej szkoły, powtarzając sukces dziewcząt, zajęli drugie miejsce w Eliminacjach Gminnych do MIDz w Koszykówce. Nasi uczniowie rywalizowali we Wsoli z drużynami z Jedlanki, Starych Zawad i gospodarzami turnieju. W skład naszej drużyny weszli:  Jakub Gawin, Dawid Ćwiek, Bartłomiej Murawski, Dawid Rosłoniec, Łukasz Walczak, Adrian Sadowski, Dawid Jędrzejewicz, Damian Bień, Krystian Wieczorek, Maciej Wojciechowski i Igor Sumiński.

        W pierwszym meczu turnieju pewnie pokonaliśmy drużynę Starych Zawad 9:2, następnie ulegliśmy drużynie gospodarzy, a w decydującym o zdobyciu srebrnego medalu meczu z PSP Jedlanka wygraliśmy 12:10. Decydujące o zwycięstwie naszej drużyny 2 punkty zdobył na kilka sekund przed końcem meczu Maciej Wojciechowski. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie okazał się Dawid Ćwiek zdobywca 7 punktów. Maciej Wojciechowski i Jakub Gawin zdobyli po 5 punktów.

       Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!

Przeczytano: 257 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: