Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

16 stycznia 2020 22:58 | Aktualności

Jasełka w klasie III

       Uczniowie klasy III z ogromnym zaangażowaniem wcielili się w role, przypominając w ten sposób wydarzenia sprzed ponad dwóch tysięcy lat, kiedy to w Betlejem narodziło się Boże Dzieciątko. Dzieci doskonale odegrały  role Maryi i Józefa, pasterzy, aniołów i trzech króli, przybywających złożyć Jezusowi narodzonemu w ubogiej stajence. Inscenizację ubogaciły kolędy i pastorałki.

       Program artystyczny był dedykowany rodzicom uczniów klasy III. Cieszymy się z obecności pani dyrektor – Justyny Turzyńskiej, rodziców i dziadków naszych uczniów. Nad przebiegiem uroczystości czuwała  wychowawczyni p. Agata Koperska- Ścipień.

       Mamy nadzieję, że mimo iż świąteczny czas już dobiegł końca, to cud Bożego Narodzenia i radość z niego płynąca pozostaną na stałe w naszych sercach.

Przeczytano: 262 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: