Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

19 stycznia 2020 23:09 | Aktualności

Dziewczęta drugie w gminie

       15 stycznia br. w Jedlińsku odbyły się eliminacje gminne do XXII MIMSz w piłce siatkowej. Drużyna dziewcząt z rocznika 2005-2006 po wygranym pojedynku z ekipą z Jedlińska i przegranym z Jedlanką zajęła II miejsce. Ich młodsze koleżanki w pierwszym meczu odniosły zwycięstwo z drużyną z Jedlanki, a w kolejnym spotkaniu musiały uznać wyższość przeciwniczek ze Starych Zawad.

W eliminacjach zagrały:

Rocznik 2005-2006- Karolina Szatan, Maja Janus, Maja Matysiak, Magdalena Piwowarczyk, Julia Sumińska, Magdalena Sumińska, Kinga Kocińska, Sandra Dawidowska, Magdalena Mąkosa, Natalia Maj.

Rocznik 2007 -2008- Małgorzata Piwowarczyk, Magdalena Kucharska, Marta Wieczorek, Daria Rojek, Patrycja Marszałek, Wiktoria Marczak, Katarzyna Tarnowska, Amelia Dyziak, Zuzanna Konopka, Aleksandra Przedwój.

 

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów sportowych!!

Przeczytano: 292 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: