Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

05 lutego 2020 08:46 | Aktualności

IV GALA SPORTU SZKOLNEGO GMINY JEDLIŃSK

       W sobotę,1 lutego we Wsoli odbyła się IV Gala Sportu Szkolnego Gminy Jedlińsk. Podczas gali nagrodzeni zostali uczniowie i absolwenci szkół z terenu gminy Jedlińsk, którzy w 2019 roku odnieśli sukcesy w sporcie na szczeblu  powiatowym, międzypowiatowym oraz wojewódzkim i krajowym. Miło nam poinformować, że wśród uczniów naszej szkoły w kategoriach: szkoła podstawowa, gimnazjum i open nagrody otrzymali: SANDRA DAWIDOWSKA, CEZARY POMARAŃSKI, DAWID ĆWIEK, DAWID ROSŁONIEC, BARTŁOMIEJ MURAWSKI, ADAM MAJCHRZAK, MACIEJ SUMIŃSKI oraz nasz absolwent: JAKUB SADOWSKI.

       Ponadto za działalność na rzecz sportu oraz godne reprezentowanie gminy  wyróżnienie otrzymali: p. Małgorzata Koperska i p. Paweł Kokosza.

Serdecznie gratulujemy!!!

PIĘKNIE DZIĘKUJEMY PANU WÓJTOWI KAMILOWI  DZIEWIERZOWI  ZA PRZEKAZANIE NA RĘCE PANI DYREKTOR JUSTYNIE TURZYŃSKIEJ SPRZĘTU SPORTOWEGO DLA NASZEJ SZKOŁY.

Przeczytano: 686 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: