Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

20 marca 2020 13:24 | Aktualności

Drodzy Rodzice, Kochani Uczniowie

Przed całą naszą społecznością szkolną czas wyjątkowych wyzwań. Reorganizujemy wraz z Nauczycielami proces nauczania, dostosowując go do  obecnej sytuacji i możliwości. Komunikujemy się na bieżąco z Wami na facebooku szkolnym. Tam są umieszczane propozycje i materiały dla uczniów i dla rodziców. Nauczyciele na bieżąco analizują ofertę dydaktyczno-wychowawczą dostępną w przestrzeni internetowej a następnie udostępniają rekomendowane przez siebie materiały. Zapraszamy do kontaktu ze swoimi Wychowawcami i Nauczycielami na stworzonych przez nich grupach. Odwiedzajcie codziennie naszą stronę facebookową. Znajdziecie tam również wszystkie najnowsze komunikaty i informacje. Rodzice mogą uzyskać od nas wsparcie w zakresie organizowania czasu z dzieckiem w domu, zachęcania dzieci do aktywności poznawczej, pogłębiania i doskonalenia kompetencji rodzicielskich - staramy się codziennie udostępniać nowe materiały dla Państwa.

Założyliśmy adres mailowy www.pspwnaukazdalna@wp.pl, gdybyście potrzebowali bieżącego kontaktu w sprawach związanych z procesem zdalnego nauczania i wyzwaniami czasu tzw. kwarantanny społecznej.

Pozostańmy w domach, spędzajmy czas na pogłębianiu wzajemnych relacji rodzinnych, przestrzegajmy zasady zdrowego trybu życia oraz zalecenia GIS, pozostańmy aktywni edukacyjnie i poznawczo.

Bądźcie z nami w kontakcie on-line. Bądźmy zdrowi!!

                                                          Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

                                                                       Justyna Turzyńska

                                                                         Dyrektor Szkoły

Przeczytano: 401 razy. Wydrukuj|Do góry