Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

24 kwietnia 2020 09:01 | Aktualności

Uwaga konkurs!

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie ortograficznym. Dzięki niemu możesz sprawdzić swoje umiejętności w zakresie ortografii.

Serwis edukacyjny dyktanda.pl pragnie zaprosić na pierwszą edycję konkursu „Mistrz Dyktand i Mistrz Ortografii". Jest on skierowany zarówno do lubiących tworzyć, jak i rozwiązywać dyktanda. Start konkursu już 24 kwietnia, będzie trwał do 24 maja.  Oprócz mistrzowskich tytułów na zwycięzców czekają cenne nagrody. W konkursowej puli znajduje się ponad 130 atrakcyjnych paczek z nagrodami. Do rejestracji w serwisie Dyktanda wystarczy posiadać własny adres poczty elektronicznej / e-mail. Udział w konkursie i korzystanie ze strony są całkowicie bezpłatne. Dołącz do zabawy i naucz się ortografii z przyjemnością!

Konkurs odbędzie się w dwóch grupach: Mistrz Dyktand oraz Mistrz Ortografii. W pierwszej przewidziano pięć poziomów: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia, dorośli (nauczyciele). Natomiast w drugiej, uczestnicy zawalczą w czterech kategoriach: klasy 1-3, 4-6, 7-8, szkoła średnia. Za każde prawidłowe rozwiązanie litery (u/ó, ż/rz, h/ch) w dyktandzie otrzymasz 1 punkt. Im więcej dyktand uczestnik utworzy lub rozwiąże poprawnie, tym więcej punktów zdobędzie, co przełoży się na wyższą pozycję w rankingu.  Każdego dnia począwszy od 25 kwietnia będą do wygrania na facebook.com/dyktandapl/ dodatkowe nagrody.

Zostań Mistrzem Ortografii!

Przeczytano: 177 razy. Wydrukuj|Do góry