Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

26 września 2020 16:56 | Aktualności

Ślubowanie klasy pierwszej

Dnia 24 września  2020r. uczniowie klas pierwszych przystąpili do grona społeczności szkolnej.  Zanim nastąpił ten ważny w życiu każdego ucznia moment, dzieci z klasy I zaprezentowały  swoje umiejętności w programie artystycznym, oklaskiwanym przez przybyłych na uroczystość rodziców.

Po części artystycznej, w niezwykle podniosłej atmosferze, przed Sztandarem Szkoły pierwszacy ślubowali być dobrymi Polakami, godnie reprezentować swoją szkołę, a swym zachowaniem sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Następnie pani dyrektor Justyna Turzyńska kolorowym ołówkiem  dokonała symbolicznego pasowania na ucznia, a z rąk wychowawczyni klasy pani Bogusławy Rozbarskiej uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy. Następnie pani dyrektor złożyła życzenia wielu sukcesów w nauce wszystkim uczniom. Po ceremonii dzieci pozowały do fotografii grupowych i indywidualnych.

W imieniu uczniów dziękujemy Stowarzyszeniu Czas Na Zmiany za ufundowanie upominków.

Przeczytano: 110 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: