Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

18 listopada 2020 22:41 | Aktualności

Tydzień dla Niepodległej

     Z okazji  102 rocznicy odzyskania Niepodległości  w dniach 9 XI- 13 XI zostały zorganizowane przez wychowawców różnorodne działania dla uczniów klas1-3 w ramach projektu ,,Tygodnia dla Niepodległej”. Tydzień był poświęcony propagowaniu wartości patriotycznych jak  również budowaniu szacunku do symboli narodowych. Uczniowie mieli  możliwość zaprezentować się w  pracach plastycznych. Wykonali wizerunki naszego godła oraz flagi różnymi technikami.

Wychowawcy przygotowali  w formie prezentacji multimedialnych lekcje  na temat wydarzeń historycznych związanych z odzyskaniem niepodległości. Odświętnie ubrani wyposażeni w elementy patriotyczne wykonali hymn w ramach akcji  ,,Szkoła do hymnu”.  

W czasie „Tygodnia dla Niepodległej” uczniowie klas 1 – 3 w przystępny i ciekawy sposób poznali krótką historię naszego państwa oraz postać Józefa Piłsudskiego.

 

 Bogusława Rozborska

Aneta Adamczyk

Anna Maj-Imiołek

Przeczytano: 47 razy. Wydrukuj|Do góry