Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

24 listopada 2020 21:34 | Aktualności

Konkurs na bombkę Bożonarodzeniową

Wójt Gminy Jedlińsk wraz z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zaprasza rodziny wraz z dziećmi w wieku 5-12 lat mieszkające na terenie Gminy Jedlińsk  do wzięcia udziału w kultywowaniu tradycji Świąt Bożego Narodzenia poprzez udział w tegorocznym konkursie na własnoręcznie wykonaną bombkę choinkową. Swoje prace należy złożyć lub przesłać do dnia 12.12.2020. do godz 12.00 wraz z oświadczeniem na adres: Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku. UL. Krótka 1, 26-660 Jedlińsk. Wręczenie nagród laureatom odbędzie się 18.12.2020. o godz 15.00 z zachowaniem reżimu sanitarnego. Szczegóły konkursu znajdziecie Państwo w regulaminie na naszej stronie internetowej: http://www.ck.jedlinsk.pl/ .

Uwaga!

Prace można dostarczyć do Szkoły (sekretariat) lub w przypadku kartek (wrzucamy zabezpieczone w woreczku foliowym lub innym foliowym opakowaniu do skrzynek pocztowych przed wejściami do Szkoły) zgodnie ze wskazanymi terminami.

 

W załączniku przesyłam plakat, regulamin konkursu jak również oświadczenie rodzica.

Proszę udostępnić na swojej stronie internetowej. 

Pozdrawiam Serdecznie 

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku


Przeczytano: 52 razy. Wydrukuj|Do góry