Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

24 listopada 2020 22:08 | Aktualności

Akcja świąteczna pt. ,,Zrób świąteczną kartkę dla Seniora".

Wójt Gminy Jedlińsk wraz z Gminnym Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku zaprasza do wzięcia udziału w akcji świątecznej pt. ,,Zrób świąteczną kartkę dla seniora."

Każdego roku  w  Gminnym Centrum Kultury i  Kultury Fizycznej w Jedlińsku   odbywała się   akcja skierowana do dzieci i młodzieży podczas, której wykonywane były kartki świąteczne. Akcja odbywała się pod honorowym patronatem Wójta Gminy  Jedlińsk. Wykonane prace trafiały do kombatantów oraz seniorów.

Właśnie podczas świat, osoby starsze czują się najbardziej samotne. Wykonane przez nas  kartki świąteczne  będą stanowiły drobny i miły upominek. Tym bardziej teraz, gdy sytuacja epidemiczna związana z rozprzestrzenianiem się koronawirusa nie pozwala na spotkania czy odwiedziny w takich miejscach jak domy pomocy społecznej.

Aby umilić im ten czas i pokazać, że wokół jest wiele życzliwych osób  zapraszamy dzieci  i młodzież do włączenia się  do prostej  i jakże  przyjemnej w założeniach  akcji. Zachęcamy   Was abyście wykonali  różne kartki i laurki  świąteczne. Prace należy dostarczyć do Szkoły (Wrzucamy zabezpieczone w woreczku foliowym lub innym foliowym opakowaniu do skrzynek pocztowych przed wejściami do Szkoły) do dnia 08 grudnia 2020 roku.

Będziemy bardzo wdzięczni jeżeli udostępnią Państwo tą informację na swojej stronie internetowej.

W załączniku przesyłam plakat promujący akcję.

Pozdrawiam Serdecznie.

Beata Zegarek

Referent ds. Administracyjno- Organizacyjnych.

Gminne Centrum Kultury i Kultury Fizycznej w Jedlińsku

Przeczytano: 63 razy. Wydrukuj|Do góry

Załączniki:

Plakat [1.87 MB]