Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Aktualności

26 listopada 2020 22:42 | Aktualności

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI I POZDROWIEŃ

Już po raz piąty społeczność Publicznej Szkoły Podstawowej w Wierzchowinach obchodziła „Dzień Życzliwości i Pozdrowień”. To wspaniały pretekst do przypomnienia, ile  w naszych codziennych relacjach znaczą proste słowa: proszę, dziękuję, dzień dobry, miłego dnia, a także jak wspaniałą atmosferę wprowadza serdeczny uśmiech na twarzy.

 Kampania ta stała się świetną okazją do refleksji i rozmów, na temat budowania relacji międzyludzkich. Życzliwość i dobre słowo w obecnym czasie jest nam potrzebne bardziej niż zwykle. Społeczność naszej szkoły miała możliwość skierowania do siebie życzliwych słów,         w specjalnie utworzonej w tym celu Wirtualnej Skrzynce Pozdrowień na Facebooku. Podczas poniedziałkowych zajęć, tych stacjonarnych, jak również zdalnych, dominował kolor żółty.

 Uśmiechajmy się więc do siebie, pomagajmy sobie, dziękujmy nawet za drobiazgi, okazujmy życzliwość tam wszędzie, gdzie jesteśmy i każdemu z kim spotykamy się na ścieżkach naszego codziennego życia.

„Pamiętajmy, że pozytywna energia, którą wypuścimy w świat do ludzi – wróci do nas ze zdwojoną mocą” – mówi pedagog szkolny p. Paulina Lasota – inicjatorka Szkolnego Dnia Życzliwości i Pozdrowień.

Filmik z kampanii:

https://youtu.be/bGxEVmKbGlI

Przeczytano: 61 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: