Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Ogłoszenia

13 maja 2017 06:47 | Ogłoszenia

PRZEKSZTAŁCENIE SZKOŁY

Drodzy Rodzice i Uczniowie!

       W związku z wprowadzeniem nowego ustroju szkolnego, dzień 1 września 2017 roku jest dniem przekształcenia Zespołu Szkół Publicznych im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach w ośmioletnią Publiczną Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach.

       Uczniowie klasy I i pozostałych klas szkoły podstawowej tj. II, III IV, V, VI i VII oraz uczniowie klasy II i III  gimnazjum będą realizować obowiązek szkolny w roku szkolnym 2017/2018, tak jak dotychczas, w siedzibie naszej szkoły tj. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego  w Wierzchowinach, Wierzchowiny 30, 26-660 Jedlińsk.

       W nowym roku szkolnym wychowaniem przedszkolnym zostaną objęte dzieci w wieku od 3 do 6 lat, dla których zorganizowano miejsce w dwóch oddziałach przedszkolnych.

                                                                 

                                                                                                  Dyrektor szkoły

                                                                                                  Dorota Dobosz

Przeczytano: 939 razy. Wydrukuj|Do góry