Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Archiwum - Aktualności

27 stycznia 2019 13:14

Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny na meczu Czarnych Radom.

W środę 23 stycznia dzięki uprzejmości Wójta Gminy Jedlińsk Pana Kamila Dziewierza jedenastu uczniów naszej szkoły udało się do Radomia na Ćwierfinał Pucharu  Polski w Siatkówce w którym zmierzyły się drużyny Carradu Czarnych Radom i Virtu Zawiercie. W pierwszych dwóch setach tego pojedynku wyraźną przewagę osiągnęła drużyna gości. Trzeci set, dzięki gorącemu dopingowi radomskiej publiczności i oczywiście naszych uczniów, wygrali Czarni. Niestety nie wystarczyło to i radomianie przegrali całe spotkanie 1:3. Tym samym zdobywcy pucharu Polski z roku 1999 Czarni Radom w tym roku nie powtórzą tego osiągnięcia. Mimo porażki naszej drużyny uczniowie wracali do domu w dobrych nastrojach.

Przeczytano: 500 razy. Wydrukuj|Do góry