Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach::Witamy na stronie Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach

Archiwum - Aktualności

26 czerwca 2019 22:52

Uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019

       Dnia 19 czerwca br. o godz. 10.30 rozpoczęła się uroczystość zakończenia roku szkolnego 2018/2019 dla uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Wierzchowinach. Na początku uczestnicy  uroczystości zaśpiewali hymn narodowy, po czym nastąpiło przekazanie sztandaru szkoły. W asyście nowego pocztu sztandarowego cała społeczność szkolna odśpiewała hymn szkoły.

       Dyrektor szkoły Pani Justyna Turzyńska serdecznie przywitała przybyłych rodziców, nauczycieli, pracowników i uczniów. Następnie Pani Dyrektor wręczyła nagrody najmłodszym dzieciom z oddziałów przedszkolnych  i uczniom z klas 1-3.

       Drugą część akademii stanowiły występy uczniów klasy ósmej i trzecich gimnazjalnych, którzy  podziękowali nauczycielom i  pracownikom szkoły za trud włożony w ich wychowanie. Zaraz po tym występie na scenie pojawili się siódmoklasiści, którzy pożegnali swoich starszych kolegów i koleżanki. Następnie Pani Dyrektor podsumowała cały mijający rok szkolny i wyróżniła uczniów z najlepszymi wynikami w nauce oraz tych,  którzy osiągnęli sukcesy w zawodach i konkursach. W swoim wystąpieniu podziękowała wszystkim za całoroczną pracę. Szczególne słowa uznania skierowała do rodziców, dziękując za okazane wsparcie i zaangażowanie.

       Na zakończenie Pani Dyrektor Justyna Turzyńska życzyła wszystkim zebranym udanych i bezpiecznych wakacji.

Przeczytano: 742 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: